במשרדנו מחלקה אשר מנוהלת על ידי עורכת הדין סיון בייצר ומחלקה זו עוסקת באופן אקסקלוסיבי בדיני הנזיקין: תאונות דרכים, תאונות עבודה, מפגעים, פגיעה ברשות הרבים, רשלנות ועוד. בכל אחד מהמקרים, קיימת חשיבות מכרעת לקבלת הייעוץ המשפטי על ידי הנפגע או מי מבני משפחתו הקרובים, מוקדם ככל שניתן ובסמוך למועד קרות האירוע הנזיקי.

המשרד מייצג נפגעי תאונות דרכים, בין אם מדובר בנהגים או נוסעים ברכב פרטי, בתחבורה ציבורית (אוטובוס, רכבת או במטרונית) או ברכבים מסחריים (משאיות למיניהן). כמו כן אנו מייצגים ומטפלים גם באלו שנפגעו בתאונות בעת רכיבה על אופנוע, על אופניים וכן הולכי רגל.

משרדנו מייצג כאמור נפגעים בנסיבות שאינן תאונות דרכים, עובדים שנפצעו במהלך עבודתם, עוברי אורח שנפגעו ברשות הרבים (בליטה או שבר במדרכה, רצפה סדוקה, בור פתוח, העדר תאורה, החלקה כתוצאה מנוזלים, נשיכת כלב וכו')בין אם מדובר בשטח פרטי, מסחרי או ציבורי.

 

בחלק מהמקרים, הנפגעים נותרים עם נזק ארוך טווח, שעשוי אף להגיע לכדי נכות. במקרים מסוג אלו, הטיפול בתיק הופך למורכב וסבוך ויש צורך במתן יתר דגש לפגיעותיו של הנפגע ויותר מכך, להשלכות העתידיות על המשך חייו של הנפגע. לא מיותר לציין, כי אירוע שהותיר בנפגע נזק גופני ברמה של נכות, יוליד בהכרח פיצוי כספי גבוה יותר באופן משמעותי, מתאונה קלה יחסית.

 

טיפול נכון בתיקים הללו דורש ניסיון ומקצועיות מצד צוות המשרד ולמשרדנו יש את הדרוש ליתן ללקוחותיו את הטיפול המקצועי והראוי להם. לקוחות המשרד מקבלים ייעוץ מלא ושותף לכל אורך הדרך, החל ממועד הפנייה בסמוך לקרות האירוע הנזיקי ועד לשלב קבלת הפיצוי המגיע בגין האירוע הנזיקי.

 

אם נפגעתם או נפצעתם התקשרו למשרדנו עוד היום ובררו מהן זכויותיכם.