נזיקין

מומחים בתחום הנזיקין

מחלקת הנזיקין בניהולה של עו"ד סיון בייצר מטפלת אך ורק בניהולם של תיקי נזיקין, עם דגש על ייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות, פגיעות ברשות הרבים וכו'. בפרק זמן קצר יחסית, הגיעה המחלקה להישגים משמעותיים הן ככל שנוגע הדבר להכרה ולקביעת דרגות נכות ללקוחות המשרד והן בהיקפי הפיצויים הכספיים ששולמו ללקוחות המשרד

חושב שמגיע לך פיצוי?

תאונות דרכים

משרדנו מתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים, החל מיום התרחשות התאונה, עובר לשלב הדיווח על האירוע למשטרת ישראל, גיבוש המסמכים הנדרשים לצורך התביעה ועד לפניה לחברת הביטוח לשם קבלת הפיצוי בגין התאונה. חשוב להדגיש שכאשר מדובר באירוע שהינו תאונת דרכים, להבדיל מאירועים נזיקיים אחרים, לא מתעוררת ביחס לנפגע שאלת אחריות או אשם (כלומר מי הגורם לתאונה) והפיצוי בגין הנזקים שהם תולדה של האירוע, מכוסים במרבית המקרים על ידי חברת הביטוח. פעמים רבות, יוצא שתאונת הדרכים התרחשה בדרך אל העבודה או בדרך חזרה מהעבודה, במקרים אלו תאונת הדרכים תחשב גם כתאונת עבודה ולדבר יש השלכות שונות שמוכרחים להיות ערים להן במהלך הטיפול המשפטי. תאונת דרכים ככלל הינו אירוע לא פשוט עבור הנפגע, בין אם מדובר בהולך רגל, נהג או נוסע ברכב. לעיתים אירוע התאונה עשוי לגרום לחרדות ולפגיעה מנטאלית, קבלת סיוע מתאים והכוונה נכונה, יכול להקל במידה רבה על התחושות הלא נעימות שכרוכות בתהליך. משרדנו מתמחה בתחום ומלווה נפגעים בתאונות דרכים ומייצג אותם מול חברות הביטוח וכן בבתי המשפט עד לקבלת הפיצוי בגין התאונה.

תאונות כלליות

הדיבור "תאונות כלליות" מתייחס בדרך לשורה של אירועים שבמסגרתם אדם נפצע בעודו ברשות הרבים. ישנן דוגמאות רבות לכך, תלמיד שנפצע בבית הספר (גם אם במהלך פעילות ספורטיבית), קונה שנפל בחנות, מי שנפגע בעודו במרכז קניות בין אם קניון סגור או מקבץ חנויות באזור פתוח, אורח שנופל בבית מלון בו הוא מתארח, אדם שנחבל בזמן שהותו במרכז ספורט, מכון כושר וקנטרי למיניהם. גובה הפיצוי הכספי שישולם לניזוק נקבע לפי שורה ארוכה של פרמטרים אותם יש לקחת בחשבון, גיל הנפגע, מהות הפגיעה והיקפה, הרקע האישי של הנפגע וכיוצ"ב. משרדנו מתמחה בייצוג נפגעים באירועים שונים ובנסיבות שונות תוך עמידה על קבלת פיצוי מקסימאלי עבור הנפגע – לקוח המשרד. מאחורינו שורה של מקרים שטופלו על ידי המשרד והסתיימו בהצלחה רבה ולשביעות רצונם של הלקוחות. משרדנו ישמח לסייע לכם למצות את זכויותיכם בצורה מלאה ולקבל את הפיצוי המקסימאלי המגיע לכם בגין פגיעתכם. יחסי עבודה הם יחסים המתקיימים כמעט בכל מקום אליו נפנה את עיננו. בכל מקום שבו ישנו מעסיק ומועסקים, מעביד ועובדים, שוררים יחסי עבודה. יחסים אלו מתחייבים מעצם הצורך הקיומי לעבוד, לייצר, לעסוק ולהתפרנס. דווקא יחסים אלו שהם כל כך נפוצים, עשויים מעת לעת להפוך לטעונים מאוד ולהגיע לסיומם בדרך של מריבה וכו׳.

השאירו עכשיו פרטים וקבלו ייעוץ בחינם

דילוג לתוכן